"ЛІДЕР-ЛТД", Рекламне агентство в Чернівцях, розміщення реклами, поліграфія, зовнішня реклама

Виготовлення зовнішньої реклами

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Перерва: 13:00-14:00
Закрито

Реклама - була і залишається найпотужнішим інструментом впливу на аудиторію, зокрема зовнішня реклама. Величезне різноманіття форм сучасної реклами та рекламних носіїв змушує рекламодавця ретельно продумувати дизайн зовнішньої реклами.

Можна виділити 3 основні типи дизайну зовнішньої реклами:

  • Дизайн рекламного характеру - дизайн реклами товарів чи послуг;
  • Іміджевий дизайн - коли рекламованим об'єктом виступає сама компанії або її бренд;
  • Вказівний дизайн - даний тип використовується в тому випадку, якщо рекламодавець хоче вказати напрямок до своєї компанії за допомогою засобів зовнішньої реклами.
Зовнішня реклама Чернівці
Зовнішня реклама Чернівці

При розробці дизайну зовнішньої реклами, не залежно від виду рекламного носія, необхідно притримувати принципу мінімалізму. Чіткий і короткий виклад інформації, читабельний і зрозумілий текст реклами, мінімум деталей - ідеальний рецепт рекламного макету, який дозволить залучити максимальну кількість споживачів до рекламованого товару.

Виготовлення та встановлення зовнішньої реклами у Чернівцях можливе кількома способами:

Штендери. Штендер являє собою однобічну або двосторонню переносну конструкцію, на рекламній площі якої розміщена необхідна інформація. Це найпростіший і дешевий вид зовнішньої реклами. Штендери зручні при перенесенні.

Вартість виготовлення рекламних штендерів порівняно невисока; їх можна з рівним успіхом використовувати як інструмент зовнішньої реклами, так і в якості засобу інтер'єрної реклами. 

Замовлення зовнішньої реклами у Чернівцях Замовлення зовнішньої реклами у Чернівцях

Вивіски. Виготовлення зовнішніх рекламних вивісок - це один з методів просування бізнесу, який отримав більшу популярність і є одним з найбільш дієвих засобів залучення уваги до продукції. Базовими перевагами є невелика прийнятна цінова політика, легкість в установці, ефективність при просуванні.

Вивіска - це один з найбільш затребуваних видів рекламних оголошень на даному етапі розвитку суспільства. Жоден заклад зараз не обходиться без застосування цього виду розкручування.

Вивіски у Чернівцях Вивіски у Чернівцях Вивіски у Чернівцях

Рекламні вивіски мають зараз такі різновиди: світлові та несвітлові.

Світлові рекламні вивіски володіють спеціальною підсвіткою, з метою бачення конструкції в нічний час доби. Для цього застосовується внутрішня світлодіодне підсвічування і зовнішня за допомогою прожектора або світильника.

Та інші види зовнішньої реклами!

Для розробки зовнішньої реклами звертайтесь до рекламного агентства "ЛІДЕР-ЛТД" у Чернівцях!