Вітрина магазину чи офісу, яка правильно оформлена, завжди буде привертати увагу потенційних клієнтів, котрі проходять повз. Все достатньо просто: людина йде біля торгової точки, її увагу привертає яскрава вивіска та вітрина, вона заходить у магазин, оглядає товар та купує його. Якщо покупка не здійснюється одразу, то яскрава вітрина все одно зберігається у пам’яті клієнта і при виникненні потреби у товарі чи послузі, яку Ви пропонуєте, клієнт звертається до Вас. Саме для цього багато власників компаній співпрацюють з рекламними агентствами.

Оформлення вітрин у Чернівцях 

Коли ви відкриваєте магазин або офіс своєї компанії - це завжди радість. Для того, щоб до Вас потягнулися все більше людей та інформація про фірму збереглася у їхній пам’яті, варто подумати про вітрину та вивіску - її візитні картки. Багато власників бізнесу часто економлять на такій рекламі, вважаючи її не потрібною, але в часи жорсткої конкуренції така думка зовсім не має виправдання. Кошти, які Ви вкладете у вітрину повернуться Вам відсотком задоволених та щедрих клієнтів. 

 оформлення вітрини чернівці

Розроблений професіоналами дизайн вітрини - ефективний вид зовнішньої реклами. Варто не забувати, що вітрина має доповнювати вивіску та з нею взаємодіяти, а також не відрізнятися за стилем оформлення від інших рекламних матеріалів. 

Бізнесмени часто звертаються в рекламне агентство Чернівці щоб замовити всі рекламні послуги в комплексі та за допомогою професіоналів залучити нових клієнтів. 

Як оформлювати вітрину

Головне у цьому питанні - професіоналізм. Професійні дизайнери з радістю допоможуть Вам у розробці її дизайну, адже вигляд має відповідати тематиці бізнесу та бути привабливим для покупця.

Виділяють такі типи оформлення вітрини:

  • з сюжетом - на вітрині розкривається певний сюжет з різними декоративними елементами, які якось пов’язані з асортиментом магазину або компанії;
  • товарне  оформлення - на вітрину виставляють частину товарів, які пропонує компанія;
  • комбіноване - товари і декор представляються разом та передають тематику бізнесу;
  • акційне - таке оформлення завжди тимчасове - на період дії акції. Також його можуть використовувати магазини, які торгують товаром, що змінюється від сезону - як от одягом чи взуттям. 

Вітрина офісу компанії

Оформлення вітрини магазину чи офісу у Чернівцях від компанії “ЛІДЕР-ЛТД”

Спеціалісти рекламного агентства допоможуть вам у вирішенні будь-якої ситуації із оформленням вітрини та нададуть свої пропозиції. 

В агентстві працюють професійні дизайнери, які швидко впораються з будь-яким завданням. 

Рекламне агентство«ЛІДЕР-ЛТД»  допоможеВамоформити вітрину рекламними плівками, провести здійснити вітрин та фасадних вікон сонцезахисними плівками всіх кольорів та надати інші послуги зовнішньої реклами і не тільки.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся: