"ЛІДЕР-ЛТД", Рекламне агентство в Чернівцях, розміщення реклами, поліграфія, зовнішня реклама

Рекламні площини

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Перерва: 13:00-14:00
Зараз відкрито

Рекламні площини у Чернівцях поділяють на декілька видів:

Рекламні щити (борди, білборди) - найбільш поширені рекламоносії. Найпопулярніші розміри - 6х3 м / 3х6 м, менш поширені - щити розміром 3х12м, 4х3м, хоча останнім часом з'являється все більше таких нових форматів як суперсайти і брандмауери із загальною тенденцією на збільшення площі рекламного оголошення.

Переваги: ​​щити зазвичай встановлюються на жвавих вулицях і перехрестях міста, привертаючи увагу численних автомобілістів і пішоходів у Чернівцях.  Для того щоб в ході рекламної кампанії охопити максимальну кількість людей, зазвичай замовляють серію щитів (від 10 сторін).

Реклама в ліфтах - це один з видів внутрішньої реклами, який одержує останнім часом все більшого розвитку. За статистикою більше 70% жителів міст користуються ліфтами. Розміщують в ліфтах прості оголошення, а також плакати, встановлюють рекламні дзеркала.

Реклама в ліфтах чернівці Реклама в ліфтах чернівці

Переваги: за допомогою реклами в ліфтах можна домогтися великого, як масового, так і цільового охоплення. У спальних районах через ліфти можна охоплювати масову аудиторію, рекламувати бренди, що знаходяться поруч торгові центри, розважальні установи. У ліфтах ділових центрів, елітних клубів можна охоплювати більш вузьку цільову платоспроможну аудиторію.

Також за допомогою реклами в ліфтах можна охоплювати аудиторію певних міських районів, просуваючи торгові та інші заклади даного району.

Важливо і те, що за допомогою реклами в ліфтах можна охопити тих людей, які не дивляться телебачення, не слухають радіо, не читають пресу.

Оскільки людина користується одним і тим же ліфтом кожен день, то реклама в ньому дозволяє досягати високої частоти контакту: як правило, мінімум 2 контакти в день.

Людина, яка тимчасово перебуває в інформаційній ізоляції, просто не може не помітити рекламу в ліфті. Піднімаючись або опускаючись на потрібний поверх, людина змушена вивчати рекламу, яка перед нею знаходиться. Тривалість контакту становить від 5 секунд до 1 хвилини при середньому часу поїздки в 20 секунд.

Сучасна поліграфія дозволяє виготовляти для реклами в ліфтах барвисті плакати, які повноцінно представляють образи товару чи послуги. На рекламних плакатах в ліфті Ви також можете розмістити не тільки візуальну інформацію, а й текстову в значному обсязі, що дозволить повідомити адреси, ціни, характеристики товарів та послуг.

Реклама на скроллерах. Скроллер - це установка для реклами і просування, всередині якої знаходяться, періодично змінювані, рухомі постери з рекламними зображеннями. У нічний час доби дисплеї висвітлюються за допомогою внутрішнього підсвічування.

Реклама на скролерах чернівці Реклама на скролерах чернівці

Переваги: нервова система людини влаштована таким чином, що рухомі предмети розпізнаються частіше і краще ніж статичні. Дослідження маркетологів давно довели, що ефективність рухомої реклами, чи то скроллери, рекламні наклейки на транспорті або мерехтливі вивіски, більш ніж в два рази ефективніша статичних вітрин і вивісок. Саме тому скроллери мають значну перевагу в порівнянні зі статичними аналогами.

Звертайтесь до рекламного агентства "ЛІДЕР-ЛТД" у Чернівцях та замовляйте потрібну рекламу - +380(66)575-20-02, +380(95)177-20-02.