"ЛІДЕР-ЛТД", Рекламне агентство в Чернівцях, розміщення реклами, поліграфія, зовнішня реклама

Поліграфія, друк

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 18:00
Перерва: 13:00-14:00
Закрито

Поліграфічні послуги у Чернівцях також є важливим складником комплексної реклами підприємства або компанії.

Рекламне агентство "ЛІДЕР-ЛТД" Чернівці пропонує поліграфічні послуги:

Візитки: Візитна картка - це перше враження про вас і ваш бізнес. Візитка - це набагато більше, ніж просто аркуш цупкого паперу або картону з інформацією про власника і його контактні дані. Оригінальний дизайн візитки в поєднанні з якісним друком здатний підкреслити професіоналізм Вашої компанії і представити Вас як надійного ділового партнера.

Флаєри: Флаєри отримали мабуть свою назву від англ. fly, тобто літати. У Чернівцях ми часто можемо побачити їх літаючими по вулицях і особливо під'їздах, тому що це найдешевший вид листової продукції. Вони дозволяють передати максимум рекламної інформації в невеликих розмірах. З огляду на вартість поширення флаєрів на вулиці або в під'їздах ми рекомендуємо не заощаджувати і друкувати флаєри кольоровими по обидва боки.

Поліграфічні послуги Чернівці Поліграфічні послуги Чернівці Поліграфічні послуги Чернівці Поліграфічні послуги Чернівці Поліграфічні послуги Чернівці Поліграфічні послуги Чернівці Поліграфічні послуги Чернівці

Банери: Банер є одним з найважливіших елементів в сучасній зовнішній рекламі, ми можемо здійснити друк банера, адже він використовується в якості носія різного типу: це може бути друк банера на щит в Чернівцях, або плакат для дахових установок, перетяжок і так далі . Через специфіку розміщення зовнішньої реклами,  використовується обладнання та матеріали, що забезпечують багату палітру фарб, довговічність, а також захист від сонця вологи, морозу. Надрукувати банери і не тільки ми зможемо швидко і оперативно.

Ми також пропонуємо друк календарів, журналів, блокнотів, конвертів, магнітів, наклейок та інших матеріалів.

Звертайтесь до рекламного агентства "ЛІДЕР-ЛТД" у Чернівцях та замовляйте потрібну рекламу - +380(66)575-20-02, +380(95)177-20-02.