Печатки та штампи – пристрої з рельєфним зображенням, які залишають відбитки на папері. Вони підтверджують справжність та юридичну силу договорів, бухгалтерських документів, засвідчуючи підпис відповідальної особи. Друк потрібний вже на етапі заснування підприємства чи організації. Якісні послуги з виготовлення надає компанія в Чернівцях «ЛІДЕР-ЛТД».

Функціонально штемпельна продукція поділяється на основний та допоміжний тип. На основний друк обов'язково мають назву підприємства, ІПН, ОГРН. Вона служить для засвідчення документів. До допоміжного типу відносяться штампи та печатки, на яких можлива наявність додаткового напису, що характеризує їх призначення.

Печатки за конфігурацією можуть бути:

  • круглими;
  • прямокутними;
  • трикутними;
  • овальними.

За матеріалом виготовлення:

  • гумовими;
  • полімерними.

Наявність відбитка на ділових паперах говорить про важливість документа, серйозні та сумлінні відносини між сторонами угоди. Печатками та штампами користуються організації в Чернівцях з різною формою власності для того, щоб завірити договори, акти виконаних робіт, довіреності, архівні довідки, гарантійні листи та інші документи. Виготовлення, зберігання, облік, заміну, утилізацію печаток та штампів організує посадова особа, призначена керівником підприємства.

печатки Чернівці, штампи Чернівці

Поради щодо правильного вибору печаток в Чернівцях

Список підприємств, що займаються виготовленням штемпельних виробів величезний. Є кілька рекомендацій, щоб отримати якісний продукт:

  • Звертатись до компанії в Чернівцях, що має надійну ділову репутацію, досвід роботи, позитивні відгуки. Економічна безпека замовника залежить від порядності та благонадійності виробника.
  • Щоб вибрати матеріал друку, слід визначити час та частоту його використання, наявність у зображенні дрібних деталей. Полімерна модель не відрізняється великою довговічністю, розрахована приблизно на рік застосування. Термін використання гумових аналогів у кілька разів більший. Лазерні технології, що застосовуються в такому випадку, дозволяють отримати чіткіший відбиток. Це актуально за наявності дрібних елементів на макеті майбутньої штемпельної продукції.
  • Щоб запобігти використанню підробленого штампа замість справжнього, при розробці макету зображення слід внести дрібні, важковідтворювані елементи. Крім того, лазерне обладнання здатне створити певну текстуру, контрольні маркери, які неможливо відтворити.
  • Вибір оснащення залежить від інтенсивності використання. Ручний вигляд відрізняється різноманітністю моделей, довговічністю, низькою ціною. Але для нього потрібна окрема подушечка з фарбою, в яку вмочують кліше. Автоматичний тип використовується при великому обсязі документів, що штампуються, він більш зручний у використанні. Кліше заховано всередині корпусу, у кришці знаходиться штемпельна подушка з чорнилом. Конструкція забезпечує герметичність виробу.